Witamy!
Zapraszam do miejsca, które powstało z miłości do rękodzieła. Tutaj tworzymy z sercem i dbałością o każdy szczegół. Dziękuję, że tu jesteś, zostań na chwilę.

Modrashka poleca się do przytulania ❤
ZAPRASZAM DALEJ
czytaj więcej
 • PODUSZKI
  Chcesz poznać nasze możliwości komponowania poduszek? Wejdź by poznać ofertę tkanin PREMIUM i velvetów.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • POŚCIEL
  Szukasz pościeli dla swojej pociechy? Sprawdź co możemy zaoferować. Komponuj z gamy pięknych tkanin premium i velvetów ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • ZESTAWY
  Marzysz o jednolitym wystroju sypialni Twojego dziecka? Komponuj dowoli, dobieraj, przebieraj w dodatkach i stwórz własny zestaw♡
  CZYTAJ WIĘCEJ

Kaczka wiosenna!

Kaczka

 

Lubię wzornictwo Tilda. Mam cztery książki z wykrojami. Są one na tyle proste, że pewnie matka z dzieckiem nawet w rękach są w stanie takie zabawki uszyć. Ja uszyłam kaczuchę.

Obiecałam sobie, że odbiję sobie na wiosnę brak choinki. Rekompensatą będzie ozdobienie wiosenne mojego domu. Zaczynam już, bo święta za pasem, a czas nie jest z gumy. w międzyczasie przecież jeszcze kilka zamówień, które muszę ogarnąć...

Wracając do kaczki. Jest uszyta z uroczego SZAREGO materiału w różyczki i literki. Długo poleżał nim został nominowany do wyjścia z pudła. Towarzyszy mu biały materiał w beżowe kropki, który niemniej urokliwie komponuje się z tym pierwszym. Są to drogie materiały, dlatego czekały w ukryciu.

Kaczuszce zrobiłam skrzydła dwukolorowe. Prawda że widać granicę między lotkami a resztą skrzydła? No i rumieńce, obowiązkowe wg kanonu Tilda.

Miłego Dnia!!!

P.S. Słońce wyszło dzisiaj na 10 min, całe 10 minut poświęciło mej twarzy w drodze do domu. Miło! Wiosno, mogłabyś przyjść trochę wcześniej???