Witamy!
Zapraszam do miejsca, które powstało z miłości do rękodzieła. Tutaj tworzymy z sercem i dbałością o każdy szczegół. Dziękuję, że tu jesteś, zostań na chwilę.

Modrashka poleca się do przytulania ❤
ZAPRASZAM DALEJ
czytaj więcej
 • PODUSZKI
  Chcesz poznać nasze możliwości komponowania poduszek? Wejdź by poznać ofertę tkanin PREMIUM i velvetów.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • POŚCIEL
  Szukasz pościeli dla swojej pociechy? Sprawdź co możemy zaoferować. Komponuj z gamy pięknych tkanin premium i velvetów ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • ZESTAWY
  Marzysz o jednolitym wystroju sypialni Twojego dziecka? Komponuj dowoli, dobieraj, przebieraj w dodatkach i stwórz własny zestaw♡
  CZYTAJ WIĘCEJ

BABCINE PODUSZKI

Piękny materiał mam dzięki miłej pani ze sklepu z tkaninami. Widząc moje niezdecydowanie zaproponowała, bym wstrzymała się z bólami i zaczekała na dostawę nowych płócien. Piękne prawda??? Szukałam czegoś retro, czegoś z różami, no i żeby były niebieskie. I mam! Dla samej siebie też planuję taki zestaw! Jak starczy mi czasu, na wiosenne otwarcie salonu. Marzę już o wiośnie!

Wracając do poduszek. Tym razem bez haftu, materiał broni się sam. Lubię hafty, ale czasem zbyt wiele akcentów może „przejąć kontrolę” nad projektem. Umiar jest dobrym doradcą. Zaszalałam jedynie z brązową wypustką, która myślę, pięknie oprawiła poduchy w ramę.

Odkąd nauczyłam się wszywać zamek w wypustkę, moje poduszki stały się dwustronne. Mam swój patent na to. Już chyba nigdy nie będę się bawiła w zamki wszywane w listwy, jak to robiłam do tej pory. Jedynie trzeba się wykazać spokojem i precyzją, aby osiągnąć zadowalający efekt.

Uszyłam zasłony dla leniwych, na szelkach. Bez jakiegoś wysiłku emocjonalnego. Wzór skopiowany z moich zimowych zasłon. Surówka odcina zasłonę, podkreśla to wypustka w brązowym kolorze, która nawiązuje do całości zestawu.

Zostało mi jakieś 0,5m. bieżącego tkaniny, dlatego postawiłam na bieżnik. Nie byłabym sobą, gdybym nie obszyła bieżnika moim ulubionym sposobem.

Zwykłe podkładanie materiału w bieżnikach i obrusach jest dla mnie uwłaczające. Musi wszystko wyglądać perfekt z klasą! Taka moja choroba:) I tak wygląda całość, oczywiście nie w domu właścicielki, dlatego zasłony „pozują” do zdjęcia na kijku przytwierdzonym do szafki, ale o tym ciiiiiiii…