Witamy!
Zapraszam do miejsca, które powstało z miłości do rękodzieła. Tutaj tworzymy z sercem i dbałością o każdy szczegół. Dziękuję, że tu jesteś, zostań na chwilę.

Modrashka poleca się do przytulania ❤
ZAPRASZAM DALEJ
czytaj więcej
 • PODUSZKI
  Chcesz poznać nasze możliwości komponowania poduszek? Wejdź by poznać ofertę tkanin PREMIUM i velvetów.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • POŚCIEL
  Szukasz pościeli dla swojej pociechy? Sprawdź co możemy zaoferować. Komponuj z gamy pięknych tkanin premium i velvetów ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • ZESTAWY
  Marzysz o jednolitym wystroju sypialni Twojego dziecka? Komponuj dowoli, dobieraj, przebieraj w dodatkach i stwórz własny zestaw♡
  CZYTAJ WIĘCEJ

Wesołych Świąt!


Życzę Wam, cudownie fantazyjnych świąt!

 Od jutra, święta mają szansę być i dla mnie wesołe. Odgruzowane mieszkanie, ugotowane prawie wszystko na podejmowanie jutrzejszych gości.
 Teraz chwilka relaksu i obiecanki, bo ich wiele się zmieści: mam zaległych parę postów z uszytkami, które opublikuję po świętach. Łącznie z pierdołą, którą szyłam w pośpiechu na Wiosenne Wyzwanie .
 Obiecałam najdroższej A. Anioła, ale jakoś nie mogłam się za niego zabrać, body jest gotowe- tylko uszyć ubranka,ale... Dziękuję, że A. ma świętą cierpliwość wprost proporcjonalną do mojego braku weny.
 Mój pokój też żebrze, żebrze o kolor. Mam ochotę na kolory których nie łączyłam. Mięta i róż? Mięta i szary? Coś w ten deseń...
 Mam też kilka zamówień specjalnych - specjalne kaczory będą się szyły.
 No i słonie na balkonie, które przekładam, ale na pewno się wezmę.
 I leży piękny seledynowy materiał na kolejną tunikę, którą miałam uszyć na święta, ale projekt "pokój dla J" wisiał i to on był priorytetowy.
 Właśnie przypomniałam sobie, że jeszcze wiosenną poduchę obiecałam mojej E.
Uff , chyba jak na razie wszystko... Jak widać, obiecanego wiele się zmieści.

Ściskam K