Witamy!
Zapraszam do miejsca, które powstało z miłości do rękodzieła. Tutaj tworzymy z sercem i dbałością o każdy szczegół. Dziękuję, że tu jesteś, zostań na chwilę.

Modrashka poleca się do przytulania ❤
ZAPRASZAM DALEJ
czytaj więcej
 • PODUSZKI
  Chcesz poznać nasze możliwości komponowania poduszek? Wejdź by poznać ofertę tkanin PREMIUM i velvetów.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • POŚCIEL
  Szukasz pościeli dla swojej pociechy? Sprawdź co możemy zaoferować. Komponuj z gamy pięknych tkanin premium i velvetów ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • ZESTAWY
  Marzysz o jednolitym wystroju sypialni Twojego dziecka? Komponuj dowoli, dobieraj, przebieraj w dodatkach i stwórz własny zestaw♡
  CZYTAJ WIĘCEJ

KEEP CALM and CARRY ON !!!

  Ale co co chodzi??? Pewnego dnia zauważyłam na którymś blogu taki napis. Obecnie podobnych motywatorów jest masa w internecie, w różnych konfiguracjach. Są one zabawne, motywujące, a niektóre dające do myślenia... Ale do brzegu, o co chodzi???
  Wiklipedia mówi, że rodzicami tego plakatu propagandowego był rząd brytyjski. "Plakat przedstawiał zapisane białymi literami słowa Keep Calm and Carry On („zachowaj spokój i rób swoje”) oraz białą koronę, symbolizującą, że są one przesłaniem króla Jerzego VI, umieszczone na czerwonym tle. Nierozpowszechniany Keep Calm and Carry On, którego większość egzemplarzy została najprawdopodobniej zniszczona wkrótce po wojnie pozostawał zapomniany do 2000 roku, gdy jeden egzemplarz został przypadkowo odkryty przez właściciela antykwariatu w Alnwick, w północno-wschodniej Anglii. Wkrótce plakat zdobył dużą popularność i rozpoczęto jego reprodukcję dla celów komercyjnych. Parafrazowane na wiele sposobów hasło plakatu stało się memem internetowym".(przyp. Wiklipedia)
I mi, ten że plakat przypadł do gustu. Haftowałam go na 2 torbach, jednej nie zdążyłam zrobić zdjęcia ( nadaje się już do prania z powodu intensywnego używania). A drugą, która ma już swoją właścicielkę, właśnie się chwalę poniżej :)


P.S. W środku podszewka, a na podszewce kryta na zamek, duża kieszeń - na skarby i z drugiej strony kieszonka na telefon, żeby nie szukać pod zakupami jak dzwoni:)) Do dużej kieszeni dorobiłam zawieszkę, żeby łatwo i przyjemnie móc ją otworzyć.
 No, to już naprawdę tyle!

27zima

fajne :) i jaka wyczerpująca notka naukowa
....a ja se zrobię taką naprasowankę ;)

Anonimowy

ej ja też taką chceeee - Lola :)

Terenia

Fantastyczna i bardzo praktyczna torba - bardzo mi się podoba.
Pozdrawiam słonecznie !!!

Modrashka

Dziękuję bardzo za komentarze :*