Witamy!
Zapraszam do miejsca, które powstało z miłości do rękodzieła. Tutaj tworzymy z sercem i dbałością o każdy szczegół. Dziękuję, że tu jesteś, zostań na chwilę.

Modrashka poleca się do przytulania ❤
ZAPRASZAM DALEJ
czytaj więcej
 • PODUSZKI
  Chcesz poznać nasze możliwości komponowania poduszek? Wejdź by poznać ofertę tkanin PREMIUM i velvetów.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • POŚCIEL
  Szukasz pościeli dla swojej pociechy? Sprawdź co możemy zaoferować. Komponuj z gamy pięknych tkanin premium i velvetów ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • ZESTAWY
  Marzysz o jednolitym wystroju sypialni Twojego dziecka? Komponuj dowoli, dobieraj, przebieraj w dodatkach i stwórz własny zestaw♡
  CZYTAJ WIĘCEJ

"Uszyj jasia" CKZ w Bielsku-Białej

I jakżeby mogło mnie tam nie być:)
Odbyła się w Bielsku akcja "Uszyj jasia". Była nas garsteczka, ale jak na 5h to uważam, że wynik jest niezły. Otóż szyjących było 5 + jeden Pan Stanisław:)
Pracę napędzała Magda i Teresa. Podział zadań był jasny. Robota się nam paliła w rękach, niestety czas był niemiłosierny i upłynął szybko.
Całość relacji dopiero po opublikowaniu jej  przez Teresę , ja sobie wrzucę jedynie fotkę :))Wrzucam cudną relację Teresy ze spotkania szyciowego w BB :))

RELACJA ZE SPOTKANIA USZYJ JASIA W BIELSKU-BAŁEJ


Terenia

Kolejne zespołowe szycie - to fantastyczna sprawa.
Szkoda, że nie mogłam być w Katowicach chociaż do pomocy.
Cieszę się, że Cię widzę i to od razu w różnych miejscach.
Pozdrawiam serdecznie.

Susanna szyje

Głupio mi że nie przybyłam Was wspomóc ale na prawdę nie dałam rady. Niemniej fajnie, że spotkanie udało się i że znów kolejne jaśki są uszyte :)

Modrashka

Tereniu też ściskam Cię mocno i pozdrawiam :*

Sus:) każdy ma swoje plany:) Mam nadzieję, że następna akcja , która się szykuje w BB, odniesie również sukces i że będzie nas więcej :))

Fd

Fantastyczna jest akcja "Uszyj jasia"! Tak bardzo żałuję, że nie mam możliwości się do niej dołączyć...:-( Brawo dla wszystkich uczestników!

Karolina

Super wyglądasz :) Szkoda, że mnie nie było tam :(